-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
תריסים ונציאנים

תריסים ונציאנים

תריסים ונציאנים

אם תשאלו כל מעצב פנים, תוכלו לשמוע את הטענה שחוזרת על עצמה בכל פרויקט עיצוב פנים: תריסים הם פריטים שממלאים תפקיד פונקציונלי חשוב, אבל לא תורמים דבר לאסתטיקה של חלל הפנים ולעתים אף פוגעים בה. בדיוק מהסיבה הזאת, הולך ומתרחב השימוש בתריסים פנימיים המתפקדים גם כתריס, שמספק צל וחוסם את האור וגם כווילון שמשפיע מאוד על העיצוב של חלל הפנים. בתוך כל סוגי התריסים הללו, תריסים ונציאנים הם ללא ספק המבוקשים והאטרקטיביים ביותר, על אף שהם זוכים לתחרות לא רעה מדגמי תריסים נגללים חדשים שנכנסים ללא הרף לשוק.

ליצירת קשר לחצו כאן 053-5757573

למידע נוסף לחצו כאן

היתרונות הקלאסיים של תריס ונציאני

תריסים ונציאנים הם דגמי התריסים שמציעים לנו את השילוב הטוב ביותר של אסתטיקה ופונקציונליות. מבחינה פונקציונלית, מאפשר לנו התריס הוונציאני לשלוט בצורה מלאה ומאוד מדויקת בחדירת האור, הן באמצעות סיבוב של כל אחד משלבי התריס והן באמצעות גלילת התריס לכל גובה לאורך מפתח החלון. תפעול התריס הוא קל מאוד ומהיר מאוד ואין שום ספק שברמה התפעולית, יודעים תריסים וניציאנים להציע פתרון יעיל ונוח יותר מתריסים גדולים וכבדים שהיום דורשים בחלקם, מנוע חשמלי כדי להניע אותם. מבחינה עיצובית, יש משהו אסתטי מאוד בפרישת שלבי תריס דקים יחסית, זה על גבי זה, כשכולם פונים תמיד באותה זווית בצורה הרמונית. תריסים אלה מגיעים בעיצובי עץ ואלומיניום ומאפשרים למעשה חופש מלא בהתאמת התריס לעיצוב הכולל בחלל בו הם מותקנים.

תריסים ונציאנים

מתי נכון להשתמש בתריס ונציאני?

ובכן, הבחירה בהתקנת תריסים וניציאנים היא בחירה שיכולה להיות סובייקטיבית עיצובית לחלוטין ויכולה להתאים גם למפתחי חלון שכבר מותקן בהם תריס מובנה. יחד עם זאת, ברמה הפונקציונלית תריסים אלה מתאימים במיוחד למפתחים בהם לא מותקן תריס מובנה ובכלל זה חלונות מטבח, חלונות במחסן או בחדר אמבטיה ואפילו בחלונות סלון וחדרי שינה בהם הוסר התריס המובנה כחלק מתכנית העיצוב. ועדיין, חשוב לזכור שהאופציה של תריסים ונציאנים היא אופציה עיצובית רלוונטית לכל מפתח חלון בלי קשר לקיומו או אי קיומו של תריס מובנה.

בחנות הווילונות טבע וילונות תוכלו למצוא מגוון עצום של דגמי וילונות ותריסים תלויים ומודולריים, אותם תוכלו להתאים לכל מידה ולכל טעם עיצובי. בחנות תוכלו למצוא דגמי תריסים ונציאנים מעץ ומאלומיניום בשלל גוונים ומרקמים ובמידות אורך ורוחב שונות גם למפתחים גדולים במיוחד. את דגמי הווילונות והתריסים שלנו תוכלו למצוא באתר של טבע וילונות וכן תוכלו לפנות אלינו עם כל שאלה בטלפון 053-57575753.