-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
שימוש בוילונות במסגרת עיצוב יחידת הורים

שימוש בוילונות במסגרת עיצוב יחידת הורים

לא משנה בני כמה הילדים שלכם, אתם, כהורים, וודאי תרצו מקום אחד בבית, מקום שהוא רק של שניכם. מקום שהוא כמעין יחידת הורים מושקעת, פרטית ומפנקת מאד. עיצוב יחידת הורים כולל התייחסות לפרמטרים שונים, וגם שימוש בלא מעט אלמנטים עיצוביים. לוילונות ישנו מקום של כבוד ברשימת האלמנטים החשובים והנדרשים לחלל זה, אלמנט שהוא בעל כוח רב ועם יכולת ליצור סגנון וגם אווירה. כיצד משלבים נכון את הוילונות ביחידת ההורים? על כך, באינפורמציה לפניכם.

בחירה נכונה של צבעים

חדר שינה בשילוב וילון רומאי ווילון בדקיימות שיטות שונות ליצור אווירה ועניין בחדר, ובמיוחד כשמדובר ביחידת הורים. אלמנטים עיצוביים שונים כמו תמונות וגם מדבקות קיר, יכולים להוסיף לא מעט לאווירה שבו וליצור תחושה נעימה ומפנקת. שילוב נכון של וילונות ביחידת ההורים מצריך התייחסות אל הצבעים השולטים בחדר זה ואם הסגנון המתבקש. אפשר למצוא כיום וילונות בשלל של צבעים ועם הדפסים שונים. מכיוון שמדובר ביחידת הורים, ומכיוון שסביר שרוצים להפוך אותה למקום רגוע, שקט, שליו וגם נעים, כדאי לבחור בוילונות בגוונים שקטים, ובמיוחד אם האלמנטים העיצוביים האחרים הם צבעוניים. וילונות בגוונים ניטרליים, כמו לבן, למשל, שמנת או קרם יכולים להתאים לחלל זה וגם להשתלב לצד מדבקות הקיר או התמונות.

סגנון הוילון

הוילונות יכולים להיות האלמנט הדומיננטי ביותר בחדר או אלמנט משלים. אפשר לבחור בוילונות מבדים רכים וקלילים מאד, שמשתלבים באופן הרמוני בחדר ויוצרים את האווירה הנדרשת, ואפשר גם לבחור בוילונות ונציאנים או וילונות גלילה, למשל, המאפשרים מעבר של אור, מצד אחד, אך מספקים גם את הצל והקרירות המתבקשים. כל סגנון של וילון יוצר מראה אחר ואווירה שונה ליחידת ההורים וחשוב לבחון אותו, תוך התייחסות אל הסגנון הקיים ביחידה זו או בבית בכלל. ליחידת הורים עם חלונות גדולים מאד, כדאי לבחור וילונות מבד אטום, כדי לאפשר פרטיות במקום וגם שליטה בכמות האור הנכנסת. חשוב כמובן לוודא שניתן להזיז את הוילונות בקלות, לפתוח או לסגור אותם, וללא מאמץ מיותר. בקלות ובמהירות.

גודל הוילון

לגודל הוילון ישנה חשיבות רבה מאד ביצירת המראה המתאים ליחידת ההורים. וילון ארוך וצר יוצר תחושה של מרחב, של תקרה גבוהה יותר מהרגיל. במידה ומדובר ביחידת הורים קטנה יחסית, זו יכולה להיות אפשרות מתאימה, ובמיוחד אם ישנן כמה חלונות. הוילון איננו מוכרח להיות בגודל החלון עצמו. הוא יכול להיות גדול יותר. מכיוון שהוא משמש, בין היתר, כאלמנט עיצובי ביחידה זו, הוא יכול להיות הרבה יותר גדול מהחלון ואף להגיע עד לרצפה. מצד שני, אם החדר עמוס גם כך באלמנטים אחרים, אלמנטים דומיננטיים מאד, זה המקום לבחור דווקא בוילון פחות בולט, וילון המותאם לגודל החלון ואיננו מושך תשומת לב רבה מדי, אלא מבצע את תפקידו כאלמנט המספק את הצל הנדרש ואת הפרטיות.

אלמנטים נוספים

מעבר לוילונות קיימים פריטי ריהוט נוספים שצריך לקחת בחשבון כאשר אנו מחליטים על קו עיצובי לחדר השינה, למשל איזה ארון נציב בחדר השינה? דלתות נפתות או עם דלתות הזזה? אלו שאלות שאנו צריכים לשאול את עצמינו בנוגע לכל פריטי הריהוט בחדר השינה, זהו חדר שצריך להשרות אווירה של רוגע נעימות ואינטימיות ולכן כל פריט שנוסיף לחדר הזה צריך לעבור סדרת שאלות. המיטה שלנו, כמות הזמן שנשקיע בניסוי של מזרונים שונים לפני שנבחר את המזרון המושלם עבורנו, אנו ממליצים על אתר: https://www.medi-comfort.co.il/ , באותו האופן אנו צריכים להתייחס גם לפן העיצובי של המיטה והאווירה שהיא משדרת ומקנה בחדר, באיזה צבע השידות שלנו יהיו? כמה חללי אחסון בעצם אנחנו בכלל צריכים בחדר. עיצוב חדר השינה זאת מטלה לא פשוטה, עם זאת לאחר השקעה וביצוע תהליך מחשבתי נכון או אפילו התייעצות עם גורם מקצועי, ניתן להגיע לתוצאה שתספק אותנו לאורך שנים ארוכות.