-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילונות פנל

וילונות פנל

שמם של וילונות פנל ניתן להם כתוצאה מהיותם מורכבים מחלקים - חלקים של שלבים בעובי משמעותי יותר של וילונות התריסים הסטנדרטיים, אך בעלי עיצוב דק, "נוצתי" וקליל יותר מאשר אותם תריסים בדיוק.

לא, אלה לא אותם הפנלים אותם אתם מכירים כמשטחי החיפוי  לאורך השטח התחתון של הקירות, יחד עם זאת, מראה הפנלים הוא אותו מראה מלוטש אך קלאסי יותר.

וילונות פנל חשמליים במראה נוסטלגי

הפיכת הוילונות למעטה המשלים את מראה החדר או המשרד הופך מהר מאוד להגדרה הברה של הוינטג' - הרומנטי המודרני אשר צפוי ללוות אותנו לאורך מסע אדריכלי לא קצר. היכולת ליצור נוסטלגיה ואווירה נוטלגית דרך הקידמה היא אכן פריצת דרך בעולם העיצוב שמביאה אלינו חדשנות והתרגשות חדשה בחידוש ושדרוג מראה פני הבית ללא האפרוריות והמטאליות שהיינו עדים לה בשנים האחרונות בשל השפעת המודרניזציה העתידנית והחללית על מראה החללים השונים באזורים השונים בבית.

וילונות פנל מעוצבים

וילונות פנל במטבחהמראה המתכתי והמודרני לכאורה אשר מעניק לדירה/לבית מראה קריר, אשר הופך את העיצוב להפך הגומר מהתוצאה הרצויה -  תחושת ואווירת חמימות של בית. כיום ניתן למצוא וילונות מעוצבים מסוגים שונים, המותאמים למגוון צרכים. תוצרים כמו וילונות חשמליים בעיצוב מעודן ודקיק יותר מבחינת עובי השלבים, כמו וילונות פנל, בגוונים אשר יבחרו על פי הסגנון, הטעם האישי שלכם המראה הכללי של החלל או חזותיות הבית יעניקו לכם את המראה החמים מבחינת חזותיות יחד עם הבידוד האיכותי ביותר מבחינת החום בקיץ ומבחינת הקור בחורף.

מערכת שליטה עם שלט רחוק

במקום להסיט, להחזיר ולמקם את הוילונות תוך מדידות אינסופיות ותכנונים אקרובאטיים של כמות השמש שנכנסת או לא נכנסת אל הבית. ניתן למצוא היום בתחום ה"וילונאות", טכנולוגיה חדשנים השולטת על רמת ההצללה. וילון פנל הוא בין הפתרונות היעילים ביותר לשליטה על רמת וכמות האור אשר נכנסת אל החדר או הדירה אשר אינה מסתכמת אך ורק בשני מצבים סגור/פתוח אפשרויות ה"משחק" עם וילונות אלה מאפשרים לנו לבחור את כמות האור שתכנס אל הבית וניצול שעות היום המשתנות ומצבה הנוכחי של השמש כך שנהיה אלה ששולטים על התאורה ולא אלה שבורחים מפניה מכיוון שהוילון שלנו לא סופג מספיק טוב. הטרנד המוביל בתחום וילונות לבית.וילונות פנל מעוצבים עם עיטורים במטבח

וילונות חשמליים - וילון פנלים

אשליה פנורמית ודרמטית מרשימה גם לחללים קטנים – וילונות חשמליים כמו וילון פנלים למשל ניתנים להסטה לכיוונים שונים. הסטה עילית, הסתה צידית והסתת כנף המאפשרת הסתה דו צידית של וילונות פנל.

אפשרות זו מעניקה מראה פאנורמי ורחב יותר לחללים קטנים ובתוך כך גם מעצימה חללים גדולים ומרווחים במיוחד ומביאה מתוכם אווירה של חדר רחב ידיים הנפתח בחיבוק אל עבר השוהים בו.