-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
אביזרים לוילונות

אביזרים לוילונות

אתם מתכננים לעצב את הבית מזה זמן רב, אבל דוחים את זה בתירוצים מתירוצים שונים. פעם מפאת חוסר הזמן, פעם אחרת בשל חוסר התקציב ואפילו מחוסר הרעיונות והקושי בבחירת הסגנון המועדף לנישת העיצוב הרצויה, אם זה לעיצוב הבית כולו או רק חלק ממנו – דווקא פריטים משלימים ואביזרים הם אלה שלא רק יפתחו את התאבון והכיוונים הנכונים והמתאימים ביותר, אלא יהפכו את התהליך למאורגן, מסודר, הגיוני ואף חסכוני יותר.

אביזרים לוילונות חדרי ילדים

אביזר לוילונות רינגיםבמקום להפוך את חדר הילדים על פיו מומלץ לחשוב דווקא על אביזרים משלימים ועיצוב משלים ושימוש בציוד והריהוט הקיים לצורך שדרוג ושיפור. אביזרים כמו קליפסים בצורות שונות, כמו פרפרים, חיות, פיות ושאר אביזרים "מכונפים" שיעטרו את וילונות חדר הילדים בסיפורי אגדות ועיצובים ילדותיים רכים. שילוב אביזרים לוילונות יחד עם הריהוט הקיים יהוו שדרוג נעים במיוחד לחדר הילדים, במיוחד לאלה מכם אשר מעוניינים ליצור מראה רך יותר, אך תהליכי מבלי להוציא כספים על ציוד יקר ערך, מעט צבע בעל גוון עליז ותוספת של אביזרים לוילונות במראה משתנה או קבוע.

שימוש באלמנטים חוזרים

תוכלו לעשות שימוש בכמה דקורציות ואלמנטים החוזרים על עצמם תוך שילוב הגוונים הקיימים בחדר והמוטיבים הקיימים. למשל באם החדר הינו בעל מוטיבים חוזרים של דובונים ראוי לבחור באביזרים דמויי דובונים באם החדר מלא דווקא בצעצועים כמו בובות, מומלץ לבחור בקישוטי פיות על הוילון. בנוסף, תוכלו למצוא מוטות תלייה המותאמים במיוחד לחדרי ילדים גם בעיצוב ובייחוד בבטיחותיות האביזר. אביזרי תליה וקישוט וילונות לחדרי ילדים ותינוקות חייבים להיות אלסטיים ובטיחותיים בכל מקרה של הכנסה לפה, עדיף לבחור מוצרי סיליקון רכים, גדולים יחסית ובלתי רעילים.

אביזרים לוילונות חדרי שינה

וילונות חדרי שינה של מבוגרים ניתנים גם הם לשדרוג וזאת באמצעות פרטים פשוטים אך ייחודיים. שימוש בכדרוי זכוכיות, מוביילים ומוטות תליה דקורטיביים הם בין הפתרונות המרשימים ביותר לעיצוב חדר השינה. תלית מוביילים בסגנון מזרחי או בסגנון המזרח הרחוק על הילונות ואפילו על הקירות ישרו על חדר השינה שלכם אווירה אורינטאלית אותנטית ודרמטית במיוחד. שימוש באלמנטים כמו כרים ובדי תליה, וילונות מאולתרים מלונגים תוך שימוש במנורות לבה, יעצימו את תחושת המסתוריות בחדר השינה.

אביזרי תאורה

שימוש בתאורה רכה ושדרוג וילונות לסלון בסג תחרה עדינים, יכולים להיות תוך שילוב חוטים עדינים וניטים רכים בגוונים משלימים או גוונים זהים כגווני הוילונות ו/או הגוונים השולטים בחדר. תוספת של אביזרים לוילון יעצימו את האווירה ייחודית והביתית בחדרים ויצרו תחושה של אוטנטיות ללא מאמץ ניכר תוך תיבול מחושב של פריטים נכונים ומותאמים לעיצוב הקיים.