-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
בחירת מוט לוילון

בחירת מוט לוילון

כמות סגנונות העיצוב הולכת, גדלה ומתעצמת וכעת התחלקותה על פני רכיבים, מרכיבים, אביזרים ופריטי עיצוב שונים הולכת וגדלה גם היא. אחת הדקורציות המשמעותיות ביותר, בעיקר לוילונות הקלאסיים והמסורתיים העשויים מטקסטיל בסגנון אריג.

כאשר הופכים את הוילון לדקורציה בעלת מוקד עניין משמעותי, ההשפעה תהיה ותתהווה בכל חלל החדר ו/או החדרים. דווקא הפרטים הקטנים הללו הם אלה אשר משפיעים ומביאים לידי ביטוי את הסגנון וטוב הטעם של המראה הכללי והפרטני בחלל העיצובי. איך אם כך נתאים את סוג הוילון לסוג המוט המעוצב והיכן יש להשיג את המוטות המעוצבים המעניינים ביותר?

הוילונות הקלאסיים

וילונות קלאסיים בגוונים אחידים, גוונים בהירים ושמנתיים. האם בין הוילונות המובילים והמומלצים ביותר לשילוב מוטות איכותיים ודקורטיביים לוילונות. מאחר שוילונות בעלי כיווצים ומלמלות יגרמו למוט להיבלע בתוכם, דווקא וילונות עם עיצובים סולידיים וקלאסיים יותר יושפעו באופן משמעותי ממוטות דקורטיביים ובעלי עיצוב ייחודי.

מוטות לוילונות בהירים יש לבחור בגווניי נחושת וזהב להדגשת העושר של החדר עצמו. ישנם דיירים שיבחרו להתאים מוט לוילון בהתאמה לגווני הרהיטים ואפילו גוון הקירות, באם קיים גוון שולט ובולט במיוחד. וילונות כהים יותר יקבלו גם הם את הגוונים המוזהבים והמבריקים יותר ליצירת מראה דרמטי.

שדרוג מראה החלון והחדר

שילוב מוט וילון עם וילונות תחרה פשוטים – כך נשדר את מראה החלון והחדר. וילונות תחרה פשוטים ניתנים לשדרוג מהיר תוך בחירת וילונות עם פיתוחים וסלסולים בקצותיהם. כדי ליצור מראה של וילון קליל ומרחף, יש לבחור בגוון זהה לגוון הוילון ובפיתוחים וחיתוכים אשר מתחילים מצידי המוט ליצירת מראה שמימי ומיוחד. פיתוחים וחיתוכים בעיצובי טבע כמו עלים למשל יהפכו את הוילונות בחדרי השינה לפריטים המשדרים אווירה חמה ונינוחה יותר, לעומת מוטות המקל הפשוטים והעירומים שניתן לראות בדרך כלל בחדרי שינה.

מוט וילון לחדר הילדים 

בחירת מוט וילון לחדר הילדים – סגנון ובטיחות. בחירת מוטות לוילונות לחדר הילדים דורש בטיחות לא פחות מעיצוב נעים לעין. המוטות לחדר הילדים יהיו בדרך כלל בעלי גוונים וצבעים רכים ויחוזקו באופן מאובטח הרבה יותר. הוילון עצמו לא יגיע עד לרצפה ויגיע עד לעדן החלון בלבד ולא מעבר לכך, למניעת משיכת הוילון ונפילת המוט. מוטות לחדרי ילדים יהיו בדרך כלל קלילים הרבה יותר מחשש לנפילה על אף ההברגה המחוזקת. מומלץ לבחור בוילונות מבדים קלים יחסית למניעת הצורך במוטות ממתכת כבדה.