-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
התאמת קרניז לוילון

התאמת קרניז לוילון

התאמת קרניז לוילון נסמך על אלמנט הנוחות והאיכות. בין הפרטים שחשוב במיוחד לזכור בעת התאמת קרניז לוילון. קרניז לוילון איננו דרישת חובה אבל יהווה תוספת מיוחד ומעניינת. בחירת פריט כמו קרניז לוילון היא אופציה חדשה ופחות שכיחה בנוף העיצוב הישראלי – אופציה שמומלץ ורצוי לחשוב עליה ולשלבה בתור פריט עיצובי משלים בחדרי השינה, במיוחד אלה של הדיירים הצעירים יותר.

חדר שינה עם וילון רומאי

שילוב קרניזים כפריט עיצובי משלים

לפניכם כמה אפשרויות לשילוב קרניזים כפריט עיצובי משלים לעיצוב החדר/החלל.

  • קרניז עץ מעוצב -  הוא פריט חדש יחסית אשר מאפשר עיצוב ייחודי לחדרים השונים. קרניז בחיתוכי עץ מעניק לחלון ולחדר עצמו מראה ביתי וחמים יותר ומאפשר עיצוב מובלט בהתאמה אישית הן לוילון והן לעיצוב הכללי של החלל הרלוונטי. רעיון מעניין ליום שבת או חופשה ביום חורפי הוא לעצב את הקניז באופן עצמאי וליצור יצירה משפחתית משותפת לחדרי הילדים ואפילו לסלון. בחנויות היצירה השונות תוכלו למצוא פריטים שונים, דמויות ודוגמאות שונות להדבקה על עץ וכך תוכלו להפוך למעצבי פנים, לזכות בעיצוב בזיל הזול ולהנות מחוויה משותפת בחיק המשפחה, במקום עוד רביצה ובהייה בטלויזיה.
  • קרניז בחיתוך אה-סימטרי – אמירה אישית ייחודית. קרניז בחיתוך זה מתאים לכל מי שמבקש עיצוב ייחודי ופחות שכיח במראה הביתי. קרניז זה ניתן לייצר מחומרי גלם רכים יותר ואפשריים לחיתוך כמו, עץ, פלסטיק ומתכת רכה. העיצוב האה סימטרי, למשל, בסגנון גלי, משונן או אליפטי יעניק מראה ייחודי גם לוילונות פשוטים וקלאסיים במיוחד. מומלץ לבחור עיצוב זה בצבע אחיד או לכל היותר בשני גוונים, תוכלו למצוא קרניזים בסגנונות אלה משולבים עם תמונות וציורים בהשראת נופים ואלמנטים שונים ואפילו בהתאמה אישית.
  • קרניז לחדר הילדים – חיתוכים ייחודיים ושדרוג מראה החדר. אחד הפרטים המרגשים והמרעננים ביותר שניתן לראות לאחרונה, מתבטא דווקא בתחום חדרי הילדים והתינוקות. עיצוב קרניזים לחדרי ילדים ותינוקות מעניקים עיצוב ילדותי בחיתוך מיוחד ומתאימים בעיקר לוילונות מבדים רכים ודקים יותר, אך גם לפריטים מעט יותר עמוסים. העיצוב מבוצע בדרך כלל מעץ ומיוצר בסגנון "תבליט" כאשר מתרגם נופי ילדות, סיפור אגדות וכל עיצוב שתחפצו בו, במקום קצת שונה מכפי שהיינו רגילים אליו בעבר.

דווקא החלקים העליונים, כמו אזור הוילונות והתקרה הם אלה שזקוקים ליתר תשומת לב, בעיקר בשנת חייו הראשונות של הילד ובחודשי חייו הראשונים, כשרוב שעותיו עוברות בשכיבה על הגב ומבט אל התקרה ותרגול תנועות צווארו, בעיקר לכיוונים עילייים יותר. מתן הגוונים והחיות דווקא לאזור הוילון יתפקדו כיתרון משמעותי גם למניעת קשקשת על הקירות וגם אפשרות לתחלופה עתידית זולה הרבה יותר, כאשר הילד יגדל.