-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
אולם אירועים לברית שלכם

אולם אירועים לברית שלכם

מחפשים אולם אירועים לברית שלכם? מה הדרך לבחור נכון? 

מזל טוב! ברית זה אירוע מפתיע, כיוון שלעולם לא יודעים מתי הברית תהיה. אפילו מי שיולדת בתאריך קבוע מראש בלידה קיסרית, תמיד הברית תהיה בהפתעה, כיוון שאולי לילד יהיה צהבת אולי משהו אחר יעכב את ביצוע הברית על פי ההלכה. לכן, בחירת אולם לברית זה אינו פשוט, נעשה במהירות ובדרך כלל ללא הרבה תשומת לב. אז לכם הורים טריים ומתוקים קבענו הנחיה פשוטה, איך לבחור אולם אירועים שיתאים לצרכים שלכם!

תאריך

הדבר החשוב ביותר הוא האם האולם פנוי בתאריך ובשעה שאתם רוצים? שימו לב, רוב ההורים כבר יודעים בשלב האולם מי יהיה המוהל של הבן שלהם, לפני שאתם מזמינים אולם קודם כל חשוב שתבדקו עם המוהל באיזה שעה הוא פנוי, אם הוא עושה ברית בשעה שהאולם פנוי והאולם לא פנוי בשעה אחרת תצטרכו לבחור אולם אחר. קודם כל תבדקו עם המוהל, קבעו שעה או טווח של שעות שמתאימות לו ורק לאחר מכן התקשרו לאולמות.

גודל האולם

שלב שני הוא גודל האולם אותו אתם צריכים בהתאם כמובן לכמות האורחים שלכם. כל משפחה וחבריהם היא משפחה שונה. ישנה משפחה עם שלוש מאות קרובים לברית ויש משפחה עם עשרים קרובים. במידה ואתם זקוקים למקום קטן, אולי שטח סגור במסעדה יפה יכול להיות מספיק טוב? ואם אתם צריכים אולם אירועים גדול ורחב ידיים לכמות גדולה של אנשים, חשוב להגיד זאת כבר בהתחלה שכן אולם לברית מוצע בדרך כלל רק חלק מצומצם מהאולם המלא ולא כולו.

גן אירועים או אולם?

אם אתם מעוניינים להשקיע או שיש לכם אורחים חשובים, מומלץ ללכת על אפשרות של גן אירועים. גן אירועים יאפשר לכם לכנס את האורחים שלכם בזמן קבלת הפנים בצורה נעימה בחוץ, באווירה רומנטית ורק לאחר מכן להכניס אותם לסעודה ולטקס בתוך האולם המקורה. הורים יקרים, הבחירה היא לא קלה, חשוב לשמור על רוגע, לעשות בחירה מתוך שמחה, והכי חשוב להנות מהילד החדש והחמוד שבא לעולם.