-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילון אטום

וילון אטום

וילון אטום מחיר

בכל רכישה שאנו מבצעים, מחיר הוא ללא ספק אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שיכולים להכריע בסופו של דבר את אופי הרכישה שנבצע. במרבית המקרים אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לקנות ומשם אנחנו מוכנים להתפשר אחורה או ללכת קדימה עם המחיר, בכדי לאפשר לעצמנו להשיג את מה שאנחנו רוצים בכפוף למגבלות התקציב שלנו. במקרה של רכישת וילון אטום מחיר יכול להשפיע עלינו בדיוק באותה הצורה, אך בכדי להבטיח שנוכל להפיק ממנו את הערך הנדרש, ישנם דברים שלא ניתן להתפשר עליהם.

ליצירת קשר לחצו כאן 053-5757573

הערך הפונקציונלי של וילון אטום

וילון אטום נועד בראש ובראשונה, לאפשר לנו להחשיך/ להאפיל את החדר ולמנוע כל חדירה של אור. זאת אומרת, שברכישת וילון אטום מחיר לא יכול להוות פשרה סביב נושא זה ואם הווילון שמתאים לתקציב שלנו אינו מספק לנו את רמת האיטום הנדרש מפני מעבר של אור, אין כל טעם להשקיע בו אפילו את התקציב הנמוך הנדרש עבורו. ואכן, וילונות אטומים לא תמיד אוטמים באותה המידה. וילון אטום איכותי יהיה עשוי בד עבה וצפוף מאוד ולרוב גם יכלול בטנה או שכבת דקיקה שמוסיפה שכבת איטום נוספת לאור. וילונות אטומים שעשויים משכבת בד אחת בדרך כלל יעלו לכם פחות, אך גם לא יוכלו לספק לכם רמת איטום גבוהה. אם אתם מחפשים וילון שיספק לכם איטום מלא מאור, אתם פשוט לא יכולים להתפשר רק בגלל המחיר.

וילון אטום

הערך העיצובי של וילון אטום

לווילון אטום ישנו כמובן גם ערך עיצובי. וילון אטום, דווקא בגלל הבד העבה שלו והמשקל שלו, הוא בעל נוכחות רבה בחלל בו הוא מותקן ויכול להשפיע מאוד על האווירה בו. בבחירת וילון אטום מחיר לא יכול לבוא על חשבון האווירה שיוצר הווילון בחדר שלכם ואם האווירה המתקבלת היא קרירה מדי, פונקציונלית מדי או סתמית מדי עבורכם, פשוט לא כדאי להשקיע בווילון. אם אין לכם את היכולת לממן וילון אטום לחדר בצורה כזאת שיספק לכם את הערך הפונקציונלי והערך העיצובי במידה מרבית, כדאי אולי לשקול אלטרנטיבות כדוגמת וילון ונציאני, וילון זברה ודומיהם.

בחנות הווילונות של טבע וילונות, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות החשכה והאפלה לחדרי שינה וחדרים נוספים בבית ובכלל זה גם וילונות אטומים במגוון דגמים, עיצובים וגוונים ותמיד תמיד ברמת איטום מקסימלית ובאיכות בלתי מתפשרת. אם אתם מחפשים וילון אטום מחיר מצוין וייעוץ מקצועי לביצוע הבחירה הנכונה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-57575753.