-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילונות למוסדות

וילונות למוסדות

וילונות למוסדות

הקטגוריה של וילונות מוסדות היא קטגוריה רחבה ומגוונת מאוד בעולם הווילונות, וכוללת בתוכה וילונות המותאמים למגוון מרחבים, החל מבוטיקי אופנה, דרך בתי ספר ובתי מלון וכלה במפעלים ומבני תעשייה. כל אחד מן המוסדות הללו עשוי להזדקק לווילונות מסיבות שונות ולמטרות שונות, מה שמחייב מגוון מלא של אפשרויות בתוך הקטגוריה בהיבטי אסתטיקה, חוזק מבני, עמידות, עובי בד, גודל, מנגנוני תלייה וכדומה. אם בתהליך הבחירה של וילונות לבית הדברים הם מאוד ברורים לנו ואנחנו מוכנים להשקיע מה שצריך בכדי לייצר את האסתטיקה הנדרשת לצד הפונקציונליות הרצויה, הרי שבתחום של וילונות למוסדות הדברים הופכים להיות קצת מסובכים יותר.

למידע נוסף לחצו כאן

המקרה הייחודי של וילונות למוסדות חינוך

על המורכבות של וילונות לשוק המוסדי ניתן ללמוד דרך הנישה הספציפית של וילונות למוסדות חינוך. המדובר במוסדות ציבוריים שבהם מפתחי החלונות משתרעים על פני שטח גדול מאוד בעשרות כיתות ומסדרונות, ללא תריסים אבל עם רגישות מיוחדת לאסתטיקה במקרה של מוסדות חינוך גבוה ורגישות מיוחדת לדינמיות הפיזיות של ילדים ובני נוער במקרה של בתי ספר יסודיים ותיכונים. בכל אחד מן המקרים הללו יש להגדיר את הקריטריונים החשובים ביותר למוסד מבין קריטריונים כמו אסתטיקה, חוזק מבני, איטום אור ואוויר, מידות, כמות, תקציב, תדירות פתיחה וסגירה וכן הלאה ובהתאם לכך לבצע התאמה של הווילונות המתאימים ביותר למטרות המוסד.

 

לא מוותרים על האסתטיקה

אחרי שאמרנו את זה, גם בתחום הרחב של וילונות למוסדות, ישנה חשיבות רבה לנושא האסתטיקה לצד נושאים כמו חוזק מבני ועמידות. אסתטיקה היא גורם משפיע מאוד ויוצר אווירה הן במפעל, הן בבית ספר, הן באוניברסיטה והן במרחבים מוסדיים אחרים בהם האווירה יכולה להשפיע על הצלחת המוסד ותפקודם של האנשים השוהים בו.

בחברת טבע וילונות תוכלו למצוא סט ענק של דגמי וילונות למוסדות חינוך ומוסדות בכלל עם אפשרות בחירה בין כל הקריטריונים אותם תיארנו לעיל על פי הצרכים שלכם ובסיוע הייעוץ המקצועי שלנו. לפרטים נוספים על הווילונות ופתרונות ההצללה שלנו ולביצוע הזמנות במחירים תחרותיים, צרו קשר עוד היום בטלפון 053-57575753.