-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילונות מחיר

וילונות מחיר

וילון מחיר

בכל מוצר שאנו קונים ובכל שירות שאנו מזמינים, מחיר הוא ללא ספק פרמטר חשוב שיכול להכריע את החלטת הקנייה הסופית שלנו וכך בדיוק זה אמור להיות. יחד עם זאת, בבחירת וילונות לבית מחירים לא יכולים להנחות את הבחירות שאנו עושים. הם רק אמורים לכוון אותנו לאופציה המתאימה ביותר למסגרת התקציב שעומד לרשותנו, אבל בתוך המרחב הפונקציונלי והעיצובי הנכון לנו. הזמנת וילונות אך ורק משיקולי מחיר, תוביל כמעט בכל מקרה לחוסר שביעות רצון שיכול ללוות אותנו לאורך שנים, או לחילופין לבזבוז כספי בגין החלפות תדירות של וילונות הבית.

ליצירת קשר לחצו כאן 053-5757573

רכישת וילונות לפי מחיר

כשאתם קוראים את זה פה, זה בהחלט יכול להישמע מוזר לרכוש וילונות לבית רק לפי המחיר ובכל זאת, ביותר מדי מקרים, בהחלטה על רכישת וילונות מחיר יכול להיות המשתנה היחיד שנלקח בחשבון. זה קורה בדרך כלל כשנחשפים למבצע אטרקטיבי, כשעוברים בחנות "ונדלקים" על וילון שמוצג בה במחיר מבצע וכן הלאה. החלטות אלה מתבססות למעשה על מצבי רוח חולפים אך לעולם אינן תואמות את השיקולים העיצוביים המקצועיים שיש לקחת בחשבון. למרבה הצער, החלטות אלה מובילות בסופו של דבר לבזבוז כסף כשכבר בתוך מספר חודשים ואפילו שבועות, עולה הצורך להיפטר מהווילונות האלה ואז, או שממשיכים איתם בחוסר שביעות רצון או שקונים חדשים במחיר מלא. מחיר וילונות הוא לחלוטין לא פרמטר שיש לקחת בחשבון בבחירת וילונות. הוא רק צריך להכריע את הדגם הספציפי שנזמין בסופו של דבר, מתוך כמה דגמים שנבחנו לעומק ונמצאו כמתאימים לנו.

 

וילונות מחיר

אז לפי מה כן קונים וילונות?

ובכן, בחירת וילונות צריכה להתבצע על פי שלושה פרמטרים מרכזיים:

  • רמת סינון אור – המידה בה אנו רוצים להיעזר בווילון לצורך סינון האור, החל מסינון קל תוך שמירת סביבה אוורירית ומוארת וכלה מאיטום מוחלט למעבר אור והאפלה של חלל הפנים, וכמובן כל מה שבאמצע.
  • עיצוב ואווירה – וילון הוא פריט עיצוב בעל השפעה דרמטית על סביבתו, וזאת בעיקר לאור שטח הפנים הגדול שלו. וילון ונציאני עם קווים מיושרים וקפדניים יוצר אווירה שונה לחלוטין מווילון בד חופשי. גוון הווילון, המרקם שלו, סוג הבד, סוג הפתיחה והסגירה שלו ועוד – כל אלה משפיעים ישירות על האווירה בחלל בו יותקן הווילון.
  • מידות הווילון – ישנם וילונות, למשל וילונות ונציאנים ונגללים, שמגיעים במידות סטנדרטיות והאופציה היחידה לכסות עימם מפתחים רחבים יותר היא באמצעות הצבה של מספר וילונות זה לצד זה. לפעמים זה מתאים ולפעמים נכון יותר לבחור בווילון מסוג אחר לחלוטין, למשל וילון בד.

בבחירת וילון מחיר הוא הפרמטר הרביעי אחרי שבחנתם את כל אלה. זאת אומרת, שעליכם לבחור תחילה את הווילונות שמתאימים לכם ומתוך בחירה עיצובית ופונקציונלית מפוכחת ורק לאחר מכן לבצע את הבחירה לפי מחיר.

בחנות הווילונות טבע וילונות תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של וילונות מחיר אטרקטיבי וייעוץ מקצועי שיבטיח כי אתם מבססים את הבחירה שלכם על השיקולים הנכונים בלבד. בחנות תוכלו למצוא את כל סוגי הווילונות, בהתאמה לכל סגנונות העיצוב ולכל טעם וכמובן בהתאמה לכל כיס. את הווילונות לנו תוכלו למצוא כבר עכשיו באתר טבע וילונות וכן תוכלו ליצור עמנו קשר בטלפון 052-57575753 עם כל שאלה שיש לכם בעניין.