-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילונות תריסים

וילונות תריסים

העיצוב הכפרי חוזר ברטרו  הכי מפתיע שהיה עד היום ומביא אלינו את פלאי הטכנולוגיה העכשווית אל מול העיצוב האקלקטי, הכפרי והנוסטלגי אלינו לסלון, לחדר השינה, חדר האורחים ואפילו אל המטבח.וילון תריס

חברת טבע וילונות מביאים לכם מבחר גדול של וילונות תריסים לעיצוב חלל הבית או המשרד. השפעת הסגנונות המשתנים ויצירת מראה חדשני משולב. סגנונות רבים של וילונות תריסים שוטפים, ויש לומר, מכסים את חלונותינו ברוח סתיו נעימה התורמת בכמה דרכים משמעותיות, בשונה מהפתרון העקר אותו היינו מקבלים עד היום מהוילונות המעוצבים לכאורה.

עיצוב החלל עם וילונות תריסים

צד נוכל לקבל שני וילונות בעיצוב אחד, כלומר, שני פתרונות בוילון אחד?  גם עיצוב וגם הצללה איכותית אשר תורמת לבידוד ואף לתחושה קרירה ברחבי הבית, במיוחד לאור הטמפרטורות והלחות הים תיכונית בעונת הקיץ הארוכה השוררת בארצנו אשר על חוף הים התיכון, אקלים שקשה מאוד לברוח ממנו גם בבית. הפתרון אליו הגיעו אדריכלי הפנים, אם כן, עונים לא רק על הצורך בקבלת מענה עיצוב משלים ומתאים אלא גם ובעיקר יכולת בידוד ומחסה מפני החום והלחות הגבוהים בדרך כלל, במרבית חודשי השנה, אשר מקבלים מענה מושלם ואחיד מסגנון וילונות זה, בשונה מוילונות בד קונבנציונאליים..

הטכנולוגיה המתקדמת חוזרת אחורה בזמן

וילון תריס למשרדאחרי הפתרונות הטכנולוגיים של בית חכם, אחרי ההמצאות ואין ספור הפיתוחים הטכנולוגיים, אנחנו יכולים להתרשם מסגנון וילונות תריסים שמחזיר אותנו מעט אחורה, וילונות תריסים, אשר היו ידועים ושכיחים בעיקר בשנות השבעים והשמונים המוקדמות וקצת לקראת שלהי שנות התשעים חוזרים אבל עוברים מטה-מורפוזה רצינית, כלומר שינוי צורה משמעותי מפן החזותיות אך לאו דווקא ברמת הסגנון.

קונספט עיצובי

הפיתוח החכם של וילונות תריסים שהיה ידוע באפקטיביות שלו כבר במאות המאוחרות של המאה הקודמת הוא זה שחוזר אלינו ובגדול ומאפשר לנו לקבל מענה בידודי מושלם תוך שימת דגש גם על המראה והאווירה אותם מקנים הוילונות. או שמה עלינו לומר עיצוב הוילונות לבית: האם תהיה זו אווירה רכה או דווקא אווירה כפרית "בקתתית" מעט "כבדה" יותר אך חמימה יותר?

סוגי וילונות תריסים – הייתי בונציה וגם ברומא... טכניקות עיצוב ופיתוח מסוג וילון תריסים עשו להם שם בכל רחבי העולם וכיום מהווים אתגר עיצובי וכר נרחב לפיתוח סגנונות ושיטות הצללה בעיקר באיטליה וצרפת, שם תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של וילונות תריסים לצורכי הצללה ועיצוב גם יחד.