-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
מסילות לוילון

מסילות לוילון

רכישת מסילות לוילון היא אחת הרכישות החשובה והמשמעותיות ביותר בעת עיצוב החדרים השונים. מסילות שאינו איכותי עשוי להשפיע על בלאי הוילון וליצור בו פגם ובלאי מהיר, במיוחד כאשר מדובר על וילונות איכות. זאת ועוד, מסילון איכותי ימנע את נפילת הוילון וימנע את הצורך לעשות שימוש במוטות, אשר מהווים פתרון הרבה פחות נוח והרבה יותר מסוכן למשתמש בעיקר בחדרי ילדים ובסלון, אזורים הנגישים לדיירים הנמוכים יותר של הבית. כיצד נתאים את המסילון לוילון, ומהם היתרונות של המסילון, אל מול מוט המתכת שרובנו למדנו להכיר ולהתרגל אליו?

מסילון קלאסי - מסילון הסטה ידני

וילון לולאות בבית מלוןמסילון הסטה ידני לעומת המוט הישן והטוב ? יהווה פתרון מעניין במיוחד לעיצוב הוילון בחדרי השונים, מאחר שיצור תחושה ומראה של וילון מרחף על פני החדר, כאשר מוט המתכת הקבוע בדרך קל מתחת לתקרה אינו משמש עדות קיומית מתמדת. מסילון לוילון בד יהיה בדרך כלל מותאם לסוג הוילון לכמות הבד ולכובד הוילון כדי שיהיה באפשרותו וביכולתו לשאת אותו וכמובן לשמר את אותו עידון אליו אנחנו שואפים להגיע בתחום העיצוב ותחום הנחות בעת ההסתה וההצללה של החדר.

מסילון חשמלי – התאמה לוילונות חשמליים על שלט

מסילון חשמלי יגיע בדרך כלל עם וילונות ותריסים חשמליים, אבל בטח תופתעו לשמוע שיש באפשרותכם להתקין קרניז חשמלי גם לוילונות "טקסטיליים" ( כלומר, עשויים ממרקמים של בד בלבד) לחלוטין. התקנה של מסילון חשמל ימנע מכם את הצורך במשיכות וסיכונים מיותרים של נפילת או קריעת הוילון. בקנית מסילון לוילון, חשוב לדעת שמעבר למחיר שלו הוא צריך להיות פרקטי ושימושי ומה יכול להיות שימושי יותר מוילון שמוסט על ידי לחיצת כפתור...?

מסילון תיבה – התאמה לוילונות גלילה

מסילון התיבה מתאים בעיקר לוילונות הגלילה. חשוב מאוד לבחור מסילון איכותי שימנע קיפול שגוי של וילון הגלילה במצבי פתיחה שונים. וילונות גלילה דורשים יחס רגיש הרבה יותר מוילונות רגילים מאחר שבמקרים רבים מקופלים באופן מהיר וקצת פחות מוקפד. טכניקת הקיפול אשר תלויה במידה רבה במסילון ותיבת האחסון שלו, תביא ליכולת שמירה על בלאי ארוך הרבה יותר- זאת ועוד, כדי לשמר את איכות הוילון חשוב במיוחד לשים לב לפעולות הפתיחה והסגירה למניעת שבר בשלבים ובחלקי הוילון השונים או התרופפות סליל הגלילה.