-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
מהו ליסינג

מהו ליסינג

עולם הליסינג - השכרת כלי הרכב, התפתח וצבר תאוצה אדירה בעשור האחרון. כיום, כאשר מביטים על הרכבים הנמצאים סביבנו על הכביש, כ-60% מהם, אם לא יותר, הינם רכבי ליסינג. בין אם מדובר בליסינג פרטי או ליסינג תפעולי.

מה המשמעות של ליסינג?

ליסינג הוא למעשה השכרת רכב מחברה המחזיקה ברשותה ציי מכוניות מסוגים רבים, בדיוק למטרה זו. בליסינג, משלם הלקוח תשלום יומי, שבועי או חודשי על שירותי השכרת הרכב, כאשר שאר ההתנהלות עם הרכב היא רגילה לחלוטין, הן לגבי התדלוק, השמירה על הרכב וכן השימוש בו.

חברות הליסינג אינן מגבילות הנסיעה ברכב, כאשר דרישתן היחידה היא כי הרכב יגיע במצב בו נמסר ללקוח, משמע, ללא שריטות או חבלות.

לרוב, חברות הליסינג מטפלות גם בנושא הביטוח לרכב, וכמו כן, את הטיפול השנתי ניתן לבצע במוסכי החברה.
קיימים מספר סוגי ליסינג, בהם ליסינג פרטי וליסינג תפעולי. הליסינג הפרטי הינו השכרת כלי רכב ללקוח פרטי, כאשר הלקוח יכול להנות מכלי רכב צמוד ללא רכישתו, אלא עבור תשלום חודשי לא גבוה יחסית, וקבוע מראש. הלקוח מתנהל עם הרכב באופן רגיל, וברשותו לבחור כל כלי רכב שירצה, כאשר ניתנת לו האופציה להחליף מדי פעם את כלי הרכב. בליסינג פרטי, ניתנת לאחר תקופת זמן מסויימת גם האופציה לרכוש את כלי הרכב, כאשר התשלום החודשי שהועבר עד כה, משמש ברוב המקרים כחלק מהתשלום על רכישת הרכב.

ליסינג תפעולי מיועד לחברות ועסקים המעוניינים לשכור ציי רכבים גדול עבור עובדיהם. במסגרת זו, מקבלת החברה שירותים מלאים להתנהלות עם הרכב, בין אם מדובר בשטיפתו, תיקונו, העברתו טסט או כל דבר נוסף הקשור לרכב. במרבית החברות, יהיה "קצין רכב" שינהל ההתנהלות השוטפת עם הרכבים, כאשר יבצע זאת באמצעות קשר שוטף מול חברת הליסינג, ובמידה וכמות כלי הרכב תהיה מעל כמה עשרות, תשלח חברת הליסינג נציג משלה, שינהל ציי הרכב בחברה, במקביל וביחד עם קצין הרכב.