-->
טבע וילונות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-57575753
וילונות לחדר ילדים של בנים

וילונות לחדר ילדים של בנים

מחפשים וילונות לחדרי ילדים של בנים? רוצים עיצוב יפה ונקי? אולי וילון עם הדפסים ודוגמאות מיוחדות? וילונות לחדר ילדים

חברת טבע וילונות ישלחו מעצב עד לביתכם להתאמת הוילון המושלם לחדר של בנים! עיצוב חדרי ילדים הם בין העיצובים האהובים והמהנים ביותר למבוגרים, אנחנו חוזרים לילדות, חוזרים אל התמימות ואל חלומות הילדות שליוו אותנו פעם, אל אותם סיפורי האגדות התמימים שליוו אותנו אל תוך שנת הלילה.

עיצוב חדר ילדים של בנים

כעת משבגרנו אנחנו יכולים להעיר את אותם החלומות ולהפוך אותם למציאות בחייהם של ילדינו . הורים רבים "קופצים על המציאה" וממהרים להפוך את החדר לסיפור אגדה הלכה למעשה, החל מהקירות וכלה במנורות, וילונות ואפילו תקרות. כיצד נוכל לעצב וליצור אווירה של חלום באמצעות וילון אחד פשוט? האם ישנה אפשרות לצייר עולם יפה יותר בחדרו של הילד תוך פחות משעה אחת...?

  • וילונות גלילה לחדרי בנים – מהו היתרון המשמעותי ביותר? אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בתחום וילונות הגלילה לחדרי ילדים ובמיוחד חדרי התינוקות היא צורת ההצללה וטכניקת ההצללה של הוילון הזה, אפשרות האיטום המשתנה בוילונות הגלילה, תורם במיוחד לאוורור האפשרי בחדר, אוורור משמעותי ביותר בכל הנוגע לחדר שינה של תינוקות ופעוטות. זרימת החמצן ומניעת התאורה המסנוורת מתאפשרות באמצעות פתרונות הצללה איכותיים המעוצבים ומיוצרים באופן חכם מבחינה טכנולוגית. קיימים אינספור סגנונות של וילונות המותאמים לחדרי ילדים ותינוקות, וילונות הגלילה הם בי האהובים והמומלצים ביותר עבור חדרים כאלה כתוצאה מאפשרות קבלת התאורה הרכה באמצעות מערכת הפתיחה המיוחדת והייחודית ממנה ניתן להתרשם ברוב סגנונות וילונות לחדר ילדים.
  • התאמת הוילון לחדר של בנים – עיצובים, התאמות ותוספות. התאמת וילון לחדר ילדים בנים ניתנת באופן קל ופשוט במיוחד, החל מתוספת של מוביילים בהתאמה אישית, תליית כדורי זכוכית, מדבקות המתאימות לבדים, שילוב אביזרים כמו טבעות , קליפסים וחובקי וילונות שונים בעיצובי מכוניות, טרקטורים, מטוסים וכיוצא באלה. תוכלו לבחור בוילונות פשוטים ביותר ובאמצעות אבזרו קל ואף קל מאוד תוכלו להפוך את החדר לחלומו של כל הורה, כלומר, חלומו של כל ילד...
  • וילונות משחק – איך הופכים את וילון חדר הילדים למשחק מעניין. באמצעות האביזרים הללו תוכלו להפוך את חדר השינה ובפרט וילון לחדר ילדים לבנים למשחק מעניין, משחק של טיסנים , משחקי דימיון, משחקי זיכרון תוך הצמדת הפריטים במקום האחרון בו זכרנו שנמצאו, משחק לזיהוי פריטים, המומלצים ביותר לגילאים הצעירים והרכים יותר, פעילוית ומשחקי דימיון אלה יתרמו גם לפן ההתפתחותי של הילד מעבר לפן העיצובי הנעים.